אודותינו

הקודם
הבא

שאלות רבות עולות כשאנו רוצים להגשים חלום בתחום הנדל”ן בין אם זה לבנות בית חדש, או להרחיב בית  קיים , האם להוסיף מרפסת או ממ”ד  ואיך כדאי לעצב את סביבת המגורים שלנו ?  ומה לגבי העלויות הרבות הכוללות מגוון רחב של תשלומים  אגרות ומיסים לרשויות השונות, עלות הבניה, ובכלל איזה תהליך צריך לעבור כולל סבך הבירוקרטיה על מנת לסיים את הפרויקט בהצלחה וללא כאבי ראש מיותרים. 

על הצורך הזה משרד אינדור אדריכלים נותן מענה מקיף ומדויק  לחברתנו חשובה שביעות רצון מלאה של הלקוח בכל שלבי התהליך  הגישה של חברתנו מתאפיינת בתכנון ששם בראש סדר העדיפויות את הלקוח, צרכיו, חלומותיו ותקציבו.  אנחנו מכירים את כל הדרכים להפוך את הבית שלכם לבית שתמיד דמיינתם. הניסיון, המקצועיות והחשיבה הבלתי שגרתית שלנו, מוצאים פתרונות מקוריים ויצירתיים שלא מתפשרים על עיצוב ונוחות כאחד. עבודתנו מבטאות קו צעיר ומודרני, יצירתי בעל ראש פתוח ומקורי, המסייע בהגשמת החלום. חשוב לנו להתאים ולהבין את צרכיהם ורצונותיהם של לקוחותינו אם זה מיקום, תרבות, תכניות ייעודיות ומימון. אלו נלקחים לתשומת ליבנו ומוטבעים במוצר הסופי ובסביבתו. אנו מציעים ללקוחותינו ליווי צמוד ומקצועי משלב התכנון הרעיוני ועד לגמר מוצלח של הפרויקט.

המשרד דוגל באדריכלות חדשנית, מקורית ובעלת מעוף תרבות עסקית של יושרה והגינות, מקצועיות ואחריות. אנו מקפידים שהתוצאה האדריכלית הוויזואלית והפונקציונלית מתקבלת תוך שיתוף פעולה הדוק איתך הלקוח אנו מציעים תכנון אדריכלי מוקפד, תוך כדי התאמת סוג העבודה לתכנון הנכון ביותר בשבילך.

המשרד הוקם  על ידי דורון מזרחי  שמאי מקרקעין מוסמך מטעם משרד המשפטים, הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ויזם  עם ניסיון של יותר מ-20 שנים בענף הנדל”ן.